• Обновено
Беж Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за капење НУРКАЊЕ 60 широк Продава Од Дворот

Беж Водат Spandex Ткаенини, Плетени Ткаенини Џерси Ткаенина Здолниште Еластична Ткаенина Бикини костими за капење

Buyers rating:
-7 % DEN 491.00
DEN 528.00

Залиха


Идеален материјал за жените underdress, костим-фустан, здолниште,.
Ткаенина тип : spandex ткаенина
Ткаенина материјал : 90% полиестер+10%spandex
Боја : беж
Ширина : 60 "/150cm
Големина на едно парче : 36"X60" / 92cm*150cm
Тежина за еден двор : 300g

Основни карактеристики

Материјал:
Spandex / Полиестер
Функција:
Анти-Бактерии
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
Златна Зајакот
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обична Обоена
Ширина:
150cm
Тип:
Ткаенини

Најдобри понуди