• Обновено
Нова За Prestigio Muze E3 Muze Д3 PSP3530 PSP3531 PSP3531Duo Екран на допир Панел Стакло Digitizer Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нова За Prestigio Muze E3 Muze Д3 PSP3530 PSP3531 PSP3531Duo Екран на допир Панел Стакло Digitizer Сензор Замена

Buyers rating:
DEN 866.40

Залиха


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот Телефон за да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.
Бидејќи постојат различни екран на допир конектор кабел за истиот модел
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Ве молиме имајте во предвид : нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор. ако не може да се прифати дека,, немојте да се купи.

Основни карактеристики

боја:
Бела, Црна
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Prestigio Muze E3 Д3 3530 3531 Дуо PSP3530Duo
Големина На Екранот:
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
PSP 3530 3531
фитинг:
Prestigio Muze E3 Muze Д3 Екран Осетлив На Допир

Најдобри понуди