• Обновено
Liseaven Мажите tshirt V Деколте, Долг Ракав Секојдневен Т Кошули 2017 Мажите Тенок Т-Маица Блузи Мажите Т-Маица Tees Големина М-5XL

Liseaven Мажите tshirt V Деколте, Долг Ракав Секојдневен Т Кошули 2017 Мажите Тенок Т-Маица Блузи Мажите Т-Маица

Buyers rating:
-48 % DEN 599.00
DEN 1151.04

Залиха


Мода за Мажи V Деколте, Долг Ракав Секојдневен Т Кошули Mens Тенок Т-Маица Блузи Мажите Т-Маица Tees
Нашата големина е Азија Големина, не НИ големина, ве молиме мерка на вашето рамо и биста, а потоа изберете големина според големината на табелата за мерење подолу.
Азија Големина Рамо Биста Облека Должина M 43 CM 96 CM 67 CM L 44 CM 100 CM 68 CM XL 46 CM 104 CM 69 CM 2 XL 47 CM 108 CM 70 CM 3 XL 48 CM 112 CM 71 CM 4 XL 49 CM 116 CM 72 CM 5 XL 50 CM 120 CM 73 CM
Добредојдовте На Нашиот Магазин.
1. Ние брод на светот, освен APO/AFO.
2. Според Цел Износ, Ние нудиме различни превозот начини.
Мали наредби ние да ја испратите Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. E-пакет.
Големи Нарачки, Ние да ја испратите Брзо се изрази, како што се DHL, FEDEX, UPS-от, EMS; ве Молиме контактирајте со нас за да се добие голем попуст.
3. Ние ќе го испрати во 3-5days по вашата исплата.
4. Ако имате било какви прашања, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас прво, ние сме сигурни дека за да се даде сте задоволни решение.
5. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Долг Ракав
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Крпеница
Ткаенина Тип:
Twill
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Liseaven
Маскирани:
No
Верзија на видот:
мажите t-shirt
Sleeve:
долг ракав т кошула
Шема:
мажите врвот
Големина:
L, XL, 2XL,3XL,4XL

Најдобри понуди