• Обновено
Оригиналниот Крушка Светилка NP12LP / 60002748 за NEC NP4100 / NP4100W / NP4100+ / NP4100G Проектори

Оригиналниот Крушка Светилка NP12LP / 60002748 за NEC NP4100 / NP4100W / NP4100+ / NP4100G Проектори

Buyers rating:
-6 % DEN 3158.00
DEN 3360.00

Залиха


Опис
Оригиналниот Крушка Светилка NP12 LP / 60002748 за NEC NP4100 / NP4100 W / NP4100+ / NP4100 G Проектори
Светилка Модел NP12 LP / 60002748
Проектор : За NEC NP4100 / NP4100 W / NP4100+ / NP4100 G
Wattage
280 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Оригинални Проектор светилка без домување
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.)
Answer : ___________________________ Note :
(Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа .
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
NP12LP / 60002748
Бренд Име:
Inmoul
Функција:
Оригиналниот VIP260 E20.6
Светилка Модул:
NP12LP / 60002748
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
120days
Wattage:
280W
Проектор / Проектори:
За NEC NP4100 / NP4100W / NP4100+ / NP4100G
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор гола сијалица:
PowerLite

Најдобри понуди