• Обновено
Најновите Издадени Долго Прст Прстен за Жените Пеперутка Голем Прстен со Врвен Квалитет Отвори CZ Камен Девојка цвеќиња Прстени (KA0147)

Најновите Издадени Долго Прст Прстен за Жените Пеперутка Голем Прстен со Врвен Квалитет Отвори CZ Камен Девојка

Buyers rating:
-9 % DEN 393.00
DEN 431.52

Залиха


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури ,вистински злато позлатен, ААА Австриската кристал или , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, подарок кутија (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина СЛИКИ ПОКАЖУВААТ
Поврзани Производи за Прстени

Основни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
KA0147
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
dishana
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Канцеларија/кариера
Површината Ширина:
26mm
Прстените тип:
100% Сосема Нов прстени за жени
обложено материјал:
18K Вистински Злато Позлатен
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Обликотшема:
Убави цвеќиња и пеперутки
позлата:
Три време на злато позлата
is_customized:
Yes
Камен:
ААА+ Кубни циркони
Облечен Повод:
Канцеларија / Shopping / Секојдневно Носење / Подарок / Партија / свадбена /Годишнината
Пакет:
Заштитна пакет

Најдобри понуди