• Обновено
За iPhone 7 / 7 Плус 360 степени Shockproof Масло Spout Силикони Назад Случај + PC Покритие Комбинација Заштитни Случај Телефон Школка

За iPhone 7 / 7 Плус 360 степени Shockproof Масло Spout Силикони Назад Случај + PC Покритие Комбинација Заштитни

Buyers rating:
-17 % DEN 123.00
DEN 148.32

Залиха

Плаќање на горе-наведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или добавувачот е) одговорност 4. Ние сме посветени да се фокусира на извонредност и да преземат се стреми да се направи за постојано подобрување и иновации, да се донесе придобивки за клиентите. Новиот бренд телефони се додаваат e For China Ограничен продавница секој ден. Ние нема да бидат одговорни за било каква превозот или царинските задоцнување бидејќи ова е надвор од нашата контрола. Ако овие се применливи, тие ќе се казни и да се утврди кога пратката е обработена од страна на применлив на царинската агенција во вашата земја.0cm; 7 Плус : 16. Повеќето roducts се предмет на плаќање на увозни давачки (на пример во САД) или други давачки и други давачки, вклучувајќи данок на додадена вредност (ДДВ) или други даноци. e For China Ограничен Продавница Мобилен Телефон, кој ужива професионална услуга тим, има големо искуство за B2 C онлајн шопинг. Сосема нов и висок квалитет
2. Дизајнот е совршен, и прецизност одговара за вашиот телефон
3. Тоа соодветно ги штити уреди од нормалните гребнатини, нечистотија, солза и носат
5.0cm Тежина 7 : 27g; 7 Плус : 35g Пакет Вклучува Пакет Содржина 1 x Случај Слики
1.

Основни карактеристики

Материјал:
За iPhone 7, За iPhone 7 Плус
Големина:
14.0x7.0x1.0cm
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
360 Степени Shockproof
Бренд Име:
haweel
дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Половина завиткани Случај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7,iPhone 7 Плус
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Материјал:

Најдобри понуди