• Обновено
CLUCI Елегантен Стил Мода Накит 925 sterling silver hummer затворач шарм сакаат бисер хривнија фитинзи со 3 компјутери бисери седишта

CLUCI Елегантен Стил Мода Накит 925 sterling silver hummer затворач шарм сакаат бисер хривнија фитинзи со 3 компјутери

Buyers rating:
DEN 748.80

Залиха


Забелешка : На 925 sterling silver хривнија кој ќе направи да изгледаат повеќе домот. Тоа е изработен од сребро 925, можете да го користите лепак да се држиме бисер на тоа, која ќе го направи најубав подарок за секоја прилика. На прилагодливи затворање обезбедува совршено се вклопуваат. Тоа ќе биде толку многу забавно да се DIY накит. Кликнете на за да пронајдете ги вашите омилени бои на бисери. Оваа наведени цената е за 1 парче sterling silver хривнија фитинг, бисер НЕ е вклучена. Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
Подарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена откако го примиле исплата на Превозот Време : 3-5 дена од страна на UPS или DHL, 12-45 дена од e Packet

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Партија
Бренд Име:
CLUCI
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Certificate Type:
NGTC
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Број На Модел На:
SB035SB
Количина:
1 парче хривнија монтажа (Не бисери)
Тежина:
2.76g
Синџир должина:
7.5 инчен+1.5 инчен, прилагодлив
Големина:
6.5*3*3mm
Поправи бисер големина:
Сите големини бисер
Количината на Бисери може да се држи на:
3pcs

Најдобри понуди