• Обновено
Фабриката Камион Камера од 1,5 инчен внатре камера метална школка shockproof вграден глас автобус камера

Фабриката Камион Камера од 1,5 инчен внатре камера метална школка shockproof вграден глас автобус камера

Buyers rating:
-5 % DEN 1642.00
DEN 1728.00

Залиха


1.5 инчен внатре камера, метална школка, shockproof , (вграден глас)
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/4"CMOS 420 TVL 7070+IR PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1/3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 висока дефиниција PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+9712 720 P 100 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD2431+0130 960 P 130 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип! AHD1080 P 200 Million пиксели PAL/NTSC 2.8 mm/3.6 mm
Ние сме производители
Нашите производи се продаваат во целиот свет
Нашата фабрика се случува за 11 години
Добредојдовте вашата соработка

Основни карактеристики

Сензор Големина:
изградена во voice960P
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Фокус:
2.8 mm, 3.6 mm
Број На Модел На:
LSZ-J963A1-МОЈОТ
Алармот Акција:
Локалните Алармот
Технологија:
Инфраред
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01
Сензор:
ccd
Поддржани Оперативни Системи:
No
Потрошувачка На Енергија(W):
0.3 W
Агол На Гледање (Степен):
120°
IR Растојание(м):
1-12M
Тип:
Аналогна Камера
is_customized:
Yes
Висока Дефиниција:
480P(SD)
Специјални Функции:
Вандалот-доказ
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Димензии (L x W x D)(mm):
59*62*69MM
Стил:
Куполата На Камерата
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Напојување(V):
12v
Мрежен Интерфејс:
Никој
Ѕидот Заградата:
Таванот
Сензор Бренд:
SONY
Инсталација:
Таванот
Бренд Име:
LSZ
Леќа (mm):
2.8 mm,3.6 mm
Поддржани Мобилни Системи:
Windows Mobile
Аудио Излез:
вграден-во гласот
Advantage1:
фабрика директни
Advantage2:
техничка поддршка
Advantage3:
MDVR Engilsh/руски/Други Јазици

Најдобри понуди