• Обновено
10pcs/многу 3.6 V 2600mAh Литиум Li-ion Батерија Оригинални VTC5 за Sony Висока Потрошувачка 30A Батеријата Полнење Батерии

10pcs/многу 3.6 V 2600mAh Литиум Li-ion Батерија Оригинални VTC5 за Sony Висока Потрошувачка 30A Батеријата Полнење

Buyers rating:
-18 % DEN 2396.00
DEN 2921.28

Залиха

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.20 V Континуирано максимална испуштање струја 30 A(при 25°C) Максимална испуштање струја : 60 A Празнење критичниот напон : 2. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.10pcs/многу Dinto 3.6 V 2600m Ah Литиум Li-ion Батерија Оригинални VTC5 за Sony Висока Потрошувачка 30 A Батеријата Полнење Батерии
Номиналниот Напон : 3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.30 g Просек Мобилен димензија : 18.6 V Капацитет : 2500m Ah-2600m Ah Полнење Напон : 4.

Основни карактеристики

Номиналниот Напон:
3.7 V
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
18650 VTC5
Бренд Име:
Dinto
Батеријата Број:
10
Номиналниот Капацитет:
2600mAh
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Замена На Батеријата:
No
Големина:
18*65mm
Замена На Батеријата:
No

Најдобри понуди