• Обновено
Бесплатен превозот 50PCS 450V 82UF 82uf 450v 12.5x50mm НАТОПИ 82Uf 450V Алуминиум Electrolytic Capacitor најдобар квалитет

Бесплатен превозот 50PCS 450V 82UF 82uf 450v 12.5x50mm НАТОПИ 82Uf 450V Алуминиум Electrolytic Capacitor најдобар

Buyers rating:
DEN 1301.76

Залиха


≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Зошто директно се избере нас :
1. Сите производи за продажба се во парк,ние можеме да брод во рок од 2 работни дена.
2. Имаме многу различни видови на стока (сите во еден магазин)
И уште позначајно ,ќе се добие најниска цена со висок qanlity.
Превозот И Плаќање
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу
земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
1. Shiping такса е евтин ,ние можеме да брод од DHL,UPS-от,ТНТ ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
2. Плаќањето е сигурно и лесно, вие може да ме плаќаат за онлајн употреба кредитна картичка(VISA или Mastercard)или други

Основни карактеристики

Број На Модел На:
82Uf 450V
Номинална Напон:
450V
Температурата На Работа:
105
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Примена:
Општа Намена
боја:
Црна
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
capacitance:
82UF

Најдобри понуди