• Обновено
Кинески СЕДИШТЕТО PVD ZnSe Материјал за Ласерски Фокусот на Леќата Dia18mm-FL38.1mm за CO2 Ласер Машина Engraver

Кинески СЕДИШТЕТО PVD ZnSe Материјал за Ласерски Фокусот на Леќата Dia18mm-FL38.1mm за CO2 Ласер Машина Engraver

Buyers rating:
DEN 1200.00

Залиха

Кинески Co2 laser Фокусот на објективот,Кол 18mm,FL 38.1 mm
Функција :
Дијаметар : 18mm
Фокусна должина : 38.1 mm/1.5"
Дебелина : 2mm
Материјал : Кинески PVD Znse
Структура : Менискус леќи(бранова должина 10.6 um)
Употреба : се Применува за co2 ласерско сечење и гравирање
Гаранција :
Превозот : ние превозот од DHL, UPS-от,FEDEX,EMS. Ве молиме љубезно го изберат превозот изразат начин, и по плаќање пристигна, ние ќе брод во рок од 48 часа, и обично превозот олово време е од 3-6 дена. За Нас : Повратна Информација :
Други Предмети, Листа :

Основни карактеристики

Најдобри понуди