• Обновено
Feed Roller 003-26306 За Riso RP 210 250 255 3100 3105 3500 3590 3700 3750 3770 3790 3900 RZ 200 220 230 300 330 310 370 390

Feed Roller 003-26306 За Riso RP 210 250 255 3100 3105 3500 3590 3700 3750 3770 3790 3900 RZ 200 220 230 300

Buyers rating:
DEN 379.20

Залиха


(1) Производ Детали :
(2) Спецификација
Име на производ :
Duplicator Резервни Делови Feed Roller
Компатибилен со :
TR 1000 1510 1530 1550 /CR 1600 1610 1630 1640 RN 2000 2030 2050 2070 2080 2088 2090 2100 2130 2150 2180 2190 2500 2530 2550 RP 210 250 255 3100 3105 3500 3590 3700 3750 3770 3790 3900 ГР 271 273 1750 2000 2700 2710 2750 373 3700 3710 3750 3770 3790/ FR 291 293 295 2950 3910 3950 RV 2450 2460 C 2490 C 3460 3490 3650 3660 3690 5690 9690 RZ 200 220 230 300 310 330 370 390 530 570 970 990 EV 2550 2560 2590 3560 3750 3760 3790 5790 EZ 220 200 300 230 330 370 390 570 590 MZ 730 770 E/A 790 U 990 /MV 7690 C /V8000 CV 1850 1860 /ZV 180 /CZ 180
Вклучувајќи :
1 Парче Ролери
Материјал :
Пластични+Метал
ОЕМ PN :
003-26306
Карактеристики
Компатибилен Производ
(3) Производ Фотографии :
Известување
Почитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име. Ние треба тоа кога ќе се превозот на стоки,ве Молиме да ни даде порака и ни даде вашата целото име, ви Благодарам.
Брз Брод на САД. Ако цел повеќе од $100 (вклучуваат shippment такса), Ние ќе брод од страна на СФ-Експрес, Тоа ќе потрае околу пет работни денови за САД.
Брз Брод на ЈАПОНИЈА, Кореја, Сингапур,Тајланд,Малезија. Ако цел повеќе од $50 (вклучуваат shippment такса), Ние ќе брод од страна на СФ-Експрес, Тоа ќе е потребно околу четири работни денови .
Пакување & Испорака Пакување Детали : неутрален пакување, Испорака Детална : 3-10 ден по ред потврдува Главната Брендови : За употреба За Canon ,За Ricoh, За HP,За Lexmark,За Коника Minolta,За Kyocera,За Остар, За Epson,За Брат,За Samung,За Panasonic,За OKI,За Fujixerox,За Toshia Главниот Производ : Fuser Филм Ракав,Горниот Fuser Ролери, Пониски Ракави Ролери,Тапан Чистење на Ножот,Пренос на Сечилото,Горниот дел од Ролери Опрема,Пикап Ролери Комплет,ADF Пикап Ролери Комплет,Имајќи Топката, Themistor, Горниот дел од Ролери Черупка, Водич,Моторни и така натаму...

Основни карактеристики

Број На Модел На:
MakesTech Канцеларија Делови Места
боја:
мешана боја
Бренд Име:
Partstron
Тип:
Други
Condtion:
Нови
ОЕМ PN:
003-26306
КОЛИЧИНА:
1Piece
Методи на Shippment:
Кина пост/Epacket/Посебна Линија-YW/UPS/EMS/Aramex/SF-експрес/Други
Транспорт време:
20-60 дена (Бразил 90 дена)

Најдобри понуди