• Обновено
3D Луксузни Комбо Оклоп Случај за полнење За Motorola Мото G Турбо Издание XT1556 5-инчен Shockproof Задниот поклопец Случај школка со Стенд

3D Луксузни Комбо Оклоп Случај за полнење За Motorola Мото G Турбо Издание XT1556 5-инчен Shockproof Задниот

Buyers rating:
DEN 216.00

Залиха

Продажба на точки >> 1. квалитетот на увезените еколошки материјали, природна заштита на животната средина, не-токсични невкусна не-корозивен; PC + TPU двојно комбинација; 2. Едноставен, стилски, елегантна, со телефонот совршено се вклопуваат, Дупка Позиција прецизност, со слушалки, полнач дупка положба; 3. Површината прашина и водоотпорен, не се лепливи, мека и тврда умерена, се чувствуваат одлично, има ефект на шок и капка, го направите вашиот телефон добро заштитени; Материјал>> TPU (рамка) + PC (назад) (2 во 1 Комбо) Боја>> Сребрена, Црвена, Златна, Сина, Сива, Темно сина, Одговара за модел>> за полнење За Motorola Мото G Турбо Издание XT1556 5-инчен Фабрика директни, модел заврши, боја на избор, цена концесии, поздрави цел И трговија на големо. Внимание Ве Молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена.
2.Ако сте руската клиент, ве молиме оставете ги вашите име и презиме!

Основни карактеристики

Големина:
For Motorola Moto G Turbo Edition XT1556 5-inch
Карактеристики:
Потпирачот
Функција:
Анти-удар
дизајн:
бизнис
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
За Motorola Мото G Турбо Издание XT1556 5-инчен

Најдобри понуди