• Обновено
Декоративни Перница Случај Благодарност Турција Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница Покрие C1052

Декоративни Перница Случај Благодарност Турција Pillowcase 17.5 Инчен Памук, Лен Стол Седиште Фрли Перница Покрие

Buyers rating:
-14 % DEN 206.00
DEN 239.52

Залиха


Детали за производот(Перница ги опфаќаат само!не се вклучуваат перница внатрешни работи)
Материјал : памук/polyster платно
Големина : 45см*45см
Важни Информации :
1 - Сите перници се рачно изработени, па таму ќе биде 2-3cm во големината на разликата
2 - Поради различни причини како monitor settings, светлина, итн. вистинската боја може да биде малку поинаква од тоа се покажува во продавницата.
3 - пред се не е квалитет проблем, сериозни купувачи само.

Основни карактеристики

Големина:
450*450mm
Бренд Име:
WELOS
тема count:
100TC
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Не-Токсични
Употреба:
Хотел,Дома
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
Тип:
Декоративни Pillowcases
Број На Модел На:
C1052
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Лен

Најдобри понуди