• Обновено
304 од не ' Рѓосувачки Челик Срце и Квадрат Слајд Шарм, со Стакло Cabochons, Мешана Боја, 9~10x9~10x11mm, Дупка: 4mm

304 од не ' Рѓосувачки Челик Срце и Квадрат Слајд Шарм, со Стакло Cabochons, Мешана Боја, 9~10x9~10x11mm, Дупка:

Buyers rating:
-15 % DEN 1147.00
DEN 1349.76

Залиха


304 од не ' Рѓосувачки Челик Срце и Квадрат Слајд Шарм, со Стакло Cabochons, Мешана Боја.
Големина : за срцето : 10x10x11mm; плоштад : 9x9x11mm; дупка : 4mm.
Овие нерѓосувачки челик слајд шарм со стакло cabochons и прекрасна форма се примамливо. Тие може да бидат поврзани меѓу себе да станот кабелот да биде поставен bracelat, ѓердан или како watchband accesories.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
STAS-I023-01M
Објектот Ширина:
0.9cm
Објектот Тежина:
37.8g
Објектот Должина:
0.9cm
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
Срцето
Накит Наоди Тип:
слајд шарм
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
единица:
20pcs
Употреба:
Шарм
боја:
multicolor
Големина:
9~10x9~10x11mm, Hole

Најдобри понуди

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92
  • Обновено
Оценка на клиентот:

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS/МНОГУ 2N6027 ДА-92

Ние брод во светот. Мојот пакет се уште не пристигнале ?Бидете сигурни дека ќе го прочитате превозот дет�

DEN 408.00