• Обновено
6 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Три Начин Воздух Вода Шприц Спреј Млазници/Совети/Цевки за Стоматолошка Лабораторија Материјали Стоматолог Лабораториска Опрема

6 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Три Начин Воздух Вода Шприц Спреј Млазници/Совети/Цевки за Стоматолошка Лабораторија

Buyers rating:
-21 % DEN 331.00
DEN 419.52

Залиха

ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! За повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. За Гаранција : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Враќање & Наплата : 1. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
6 КОМПЈУТЕРИ Стоматолошки Три Начин Воздух Вода Шприц Спреј Млазници/Совети/Цевки за Стоматолошка Лабораторија Материјали Стоматолог Лабораториска Опрема
Име На Производ : Три Начин Шприц Совети
Примена : за забни
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Количина : 6 Pcs
Функција: 1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Одговара 3-Начин Стоматолошки Воздух Вода Шприц 4.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Три Начин Шприц Совети
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
30g
Количина:
6 компјутери
Примена:
за забни
Функција:
Висок квалитет
Брод:
Бесплатен превозот

Најдобри понуди