• Обновено
freeshipping RT7257 RT7257EN

freeshipping RT7257 RT7257EN

Buyers rating:
-5 % DEN 496.00
DEN 522.24

Залиха

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Време На Испорака :
Земјата Прибл. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Основни карактеристики

Бренд Име:
SHIJIE
Број На Модел На:
RT7257EN
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Име:
pengxiangxingshengda
is_customized:
yes

Најдобри понуди

Ласерски глава тјурингова види-213C
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Ласерски глава тјурингова види-213C

За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по прима�

DEN 912.00 960.00
5PCS/МНОГУ TLE5206S TLE5206 ДА-220F-7
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5PCS/МНОГУ TLE5206S TLE5206 ДА-220F-7

Воздух Такси Превозот + Пакување&Материјали + Ракување такси = $4 [ погоден за во светот, shippment нормално тра

DEN 693.60
Freeshipping 6DI50A-050
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Freeshipping 6DI50A-050

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

DEN 998.00 1050.24
Freeshipping PM20CSJ060
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Freeshipping PM20CSJ060

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот

DEN 724.00 762.24
5PCS/МНОГУ MAT02EH MAT02-ЕЈ MAT02 ЕЈ МОЖЕ ДА-6
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5PCS/МНОГУ MAT02EH MAT02-ЕЈ MAT02 ЕЈ МОЖЕ ДА-6

Ние брод во светот. Дали ви наплаќаат дополнителни даночни?Без дополнителни давачки или такси се наплаќ

DEN 1008.00
Freeshipping HD74LS20 HD74LS20P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Freeshipping HD74LS20 HD74LS20P

Време На Испорака : Земја Прибл Време на испоракаКина Пост ВоздухMail сад, Велика Британија, Австралија 2030

DEN 724.00 762.24
20PCS/МНОГУ PC900V PC900 НАТОПИ-6
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20PCS/МНОГУ PC900V PC900 НАТОПИ-6

Должност и брокерски трошоци?Ние не сме одговорни за било обврска, данок или брокерски наплаќа од вашат

DEN 288.00