• Обновено
180cm Гигант Гумени Кригла Пиво Базен Плови 2018 Најновите Шише Безделник Floatie Пакет за Возрасни Пливање Прстен Октоберфест Партија Играчка

180cm Гигант Гумени Кригла Пиво Базен Плови 2018 Најновите Шише Безделник Floatie Пакет за Возрасни Пливање Прстен

Buyers rating:
-25 % DEN 1684.00
DEN 2244.96

Залиха


Дел од објектот е бесплатен превозот.Мали боја разлика можеби постоеле.
2)Ако не е ништо да се направи сте незадоволни,вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа.Исто така можете да изберете и други експрес испорака. Област Пати Азија, Северна Америка 15-30working дена Западот-Европа Исток-Европа 30-45 работни дена од Среден Исток Oceanina Јужна Америка, Африка 45-60 работни дена Русија ABrazil 40-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.Тоа е сигурен да им служи на нашите услуги, па ние имаме повеќе самодоверба за да ви обезбеди со висок степен на услуга.Тоа е многу важно за нас. Ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред повратни информации.
1)за Вашето задоволство е наша извршување.Поради временската зона разлика, пораки ќе се одговори во рок од 10-24 часа . Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ситуацијата 3 : Кога ќе го примите пакетот, ве молиме внимателно да се провери дали пакетот е во добра состојба.Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Трговија со датотеки, или е-маил,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Име : Гумени Пиво базен плови Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ Боја : како на сликата покажува Packbag : 1 парче,Самопочит Повод : Детски играчки,Сценски Претстави, реквизити,ноќта на Вештерките/Тематските Партија Декорација,Како подароци за вашите деца Погодна за Внатрешна/ Надворешна,како што се дома, Парк, Градина и така натаму.
3) Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ни даде на Postive Повратни информации (5 ѕвезди ).

Основни карактеристики

Предупредување:
без нож
сертификација:
3C
Бренд Име:
YHSBUY
Број На Модел На:
WDF
Тема:
Спорт
Возраст Опсег:
Grownups,14 Години, & up

Најдобри понуди

85HFLR10S02
  • Обновено
Оценка на клиентот:

85HFLR10S02

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 1056.00