• Обновено
Одлично!Најдобар Квалитет SK-A0116 Beatrush Гас Тело Доза Цела Палка Алуминиум Висок Проток Spacer Дихтунзи за Карневалот 1.5 L

Одлично!Најдобар Квалитет SK-A0116 Beatrush Гас Тело Доза Цела Палка Алуминиум Висок Проток Spacer Дихтунзи за

Buyers rating:
-6 % DEN 5189.00
DEN 5520.00

Залиха

Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без наплата се нудат. Повратни информации за тоа : Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било од вашето мислење или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек. Совети : Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци! Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или use Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме Испорака : Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу : испорака 1 лого. одговорен за инсталација вештини ,па правни основи бидете сигурни дека ќе го разбере тоа повторно пред да ја купите.jpg Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.5 L
Опис На Производот :
1.5 L Боја : како на сликата Пакетот Вклучува 1 x Адаптер Плоча како што е Прикажано на Сликата(s) Над 100% Сосема Нов и Најдобар Квалитет на Плаќање : не прифаќаме подолу плаќање : VISA ЗАПАД УНИЈА TT PAYPAL Ако купувачот имате било какви прашања за плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас. Контакт со НАС : ве Молиме користете го копчето "Контакт Сега" , или да користите Trademanager софтвер да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во прв пат штом стигнавме вашата порака.

Основни карактеристики

Осветленост Дел Број:
SK-A0116
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
80mm
Поставување на Возило:
Задните
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.6kg
Другиот Дел Број:
SK-A0116
Објектот Висина:
20mm
Специјални Функции:
Заштеда на гориво
Објектот Ширина:
80mm
Производителот Дел Број:
MQL-0588

Најдобри понуди