• Обновено
7/8 22mm Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за Kawasaki ZX-6 ZZR600 ZXR400 Z750S ER-5 ZR750 ER6N ER6F

7/8 22mm Мотор proguard систем на сопирачки, спојки држела заштита за Kawasaki ZX-6 ZZR600 ZXR400 Z750S ER-5

Buyers rating:
DEN 1151.52

Залиха


Карактеристики :
Алуминиумски мотор кочница спојки лост заштитник;
Заштита и декорација на вашиот мотор;
Спецификации :
Име на производ : 22mm/0.87 инчен Мотоцикл Кочница Спојки Лост Заштитник Заштита Рака Guard
Материјал : алуминиум легура + пластика
Бруто тежина : околу 280g
Применлив модел : универзална за 22mm/0.87" мотоцикл handlebar

Основни карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
DF-LG-002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Кочница Спојки Држела Заштита На Стража
Motobike Направи:
Kawasaki
Година:
повеќе година
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
мотоцикл Кочница Спојки Држела Заштита на Стража
Бои:
сино /red/ златниот/црна /сребрена/портокал
Fitment:
22mm дијаметар

Најдобри понуди