• Обновено
Големо на Нова Dropship 100 Парчиња/Многу Нови RJ45 RJ-45 CAT5 Модуларен Приклучок за Мрежа Конектор

Големо на Нова Dropship 100 Парчиња/Многу Нови RJ45 RJ-45 CAT5 Модуларен Приклучок за Мрежа Конектор

Buyers rating:
-5 % DEN 451.00
DEN 474.72

Залиха


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Тежина : 100g
Апликација за Cat5, Cat5e, Cat6 Кабел
Глава Стил : 8 P8 C
Боја : Јасно
Пакет вклучуваат 100 парчиња RJ45 CAT5 Модуларен Приклучок за Мрежа Конектор за UTP, Cat5, Cat5e, Cat6 Цврсти/Заробени Мрежен Кабел Глави

Основни карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
NC001
Бренд Име:
BINFUL
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Најдобри понуди