• Обновено
Нови Мулти-Шарени Ласерски Ракавици 7PCS Ласерски Модул Црвена Зелена Пурпурна/Виолетова Lazer Покаже Осветлување Батерија Lazers Диско Партија

Нови Мулти-Шарени Ласерски Ракавици 7PCS Ласерски Модул Црвена Зелена Пурпурна/Виолетова Lazer Покаже Осветлување

Buyers rating:
-5 % DEN 5453.00
DEN 5740.32

Залиха

Answer : ___________________________ Note : 1. Во САД од страна на E-пакет, во други земји од Кина пост
Ако ви треба рефус количество,ве молиме контактирајте со нас за испитување.може да се контролира одделно.
Нови Пристигнување Мулти-Шарени Ласерски Ракавици 7 PCS Ласерски Модул Црвено 650nm Зелена 532nm Пурпурна/Виолетова 405nm Lazer Покаже Осветлување Батерија Lazers DIY DJ Диско Партија Настан Ласерски Диоди
Фенси Ласерски Зрак Светлина се покаже на Екранот,Партија,Настан се Покаже
Извор на светлина : 7 PCS Ласерски Модул
Ласер во Боја : 3 PCS Зелени Ласерски Модул 532nm
2 парчиња Црвени Ласерски Модул 650nm
2 парчиња Виолетова / Виолетова Ласерски Модул 405nm
Карактеристики :
Висока Моќност Зрак Ласерски проектор во Ласерски ракавици,мала тежина,Моќни ласерски зрак
Напојува од батерии 1 X Батерија 18650( не се вклучени )
Со батерија адаптер(ЕУ или САД стандарден приклучок), може да бидат прикажани каде што сакате без поврзување на напојување
Тоа може да работат на повеќе од 2 часа по целосно наполнет.
Пакет :
можете да изберете Левата или Десната страна, исто така, можете да изберете 1 пар, Левата рака+ Десна рака секоја ласерски ракавица доаѓа со 1 адаптер, ЕУ или САД стандарден Приклучок. Ние брод на Paypal адресата 2.
Ви благодариме за вашето време!
Среќен Шопинг!
Профил На Компанијата :
AOBO осветлување Sci-Tech Co.,LTD е професионална Кина фаза светла suuplier .нашиот производ вклучува фаза ласерски светла , се движат главата светлина , led ефекти осветлување , по место фаза светла за магла машини и така натаму.исто така, да инвестираат голема сума за развивање на нови модели за да се задржи конкурентна позиција. За фаза Осветлување покаже употреба, можете подобро да ја користите оваа ракавица со машина за магла, така што може да се види јасен и видлив зрак.

Основни карактеристики

боја:
Левата рака, десната рака, 1 пар
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ

Најдобри понуди