• Обновено
10pcs ABS Пластика видео надзор Видео Balun видео надзор Додатоци Пасивни Трансиверите 2000ft Растојание UTP Balun BNC Кабел CAT5 Кабел

10pcs ABS Пластика видео надзор Видео Balun видео надзор Додатоци Пасивни Трансиверите 2000ft Растојание UTP

Buyers rating:
DEN 479.52

Залиха


Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Враќање следење на број ќе им биде од помош на овој процес. ќе се обезбеди во рок од 2 работни дена по испорака. За DVR и систем за безбедност, ние го поддржуваат различни логистички начин во различни земји.
Ние потерници овој производ против дефекти во изработката и материјалот за период од 3 години од оригиналната набавка на телефонот датум.
Ако не сте задоволни со било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Ali Express центарот за пораки пред да замине негативни повратни информации.4 оз
10pcs * системи за видео надзор Видео Balun Transceiver(5 парови)
Забелешка : Ако треба ни ги прогласи ниска вредност на фактура за царина, pls ни остави порака и да ни каже колку тоа е подобро за вашата нарачка, ви благодариме за вашата соработка. Врати стока, мора да се неискористени, во оригинално пакување и ги вклучуваат сите додатоци.
Во моментов, речиси сите производи во нашата продавница се бесплатен превозот.
Секоја единица која се докажува неисправни за време на гарантниот валидација период ќе се санираат без задолжен за делови или заменува. Нашата служба за корисници и техничка поддршка ќе се потрудиме да ви понуди соодветно решение. Ако сте satisfiated со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават Позитивен фидбек и 5 Ѕвезди оценка.
Следење Бр.
Ако производите се приведени од страна на царинските по пратката е оставена на продавачот земја, купувачот е resonsible за царинење на предмети. * Нема моќ потребни * Материјал : ABS Пластика * Пакет Големина : Прибл.
Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Брокерските Провизии, Должност, или Царински Давачки и Даноци.

Основни карактеристики

Бренд Име:
NINIVISION
Број На Модел На:
Видео Balun Конектор

Најдобри понуди