• Обновено
Нови вистински 9.6 V АА 1800MAh Ni МЗ батеријата NI-МЗ коло на медицинска опрема играчки Батерија Li-ion Ќелија

Нови вистински 9.6 V АА 1800MAh Ni МЗ батеријата NI-МЗ коло на медицинска опрема играчки Батерија Li-ion Ќелија

Buyers rating:
-26 % DEN 781.00
DEN 1056.00

Залиха

Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот можете wantotherwise ние ќе го испрати предметот без приклучок за вас.2 V се normal Battery Големина и Капацитет е грешка range But ние може да се најде соодветен за вас.
Производ вовед : [1].

Основни карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Најдобри понуди