• Обновено
Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За HP Laserjet Pro CP1525 CM1415 CM 1415 КП 1525 1525NW CE320A 128A CE321A CE322A Печатач

Рефил Боја Ласерски Тонери Прав Колекции За HP Laserjet Pro CP1525 CM1415 CM 1415 КП 1525 1525NW CE320A 128A

Buyers rating:
-20 % DEN 768.00
DEN 959.52

Залиха


започнете
крајот
Применливи модели : за HP принтер
CE320 A 128 A CE321 A CE322 A CE323 A Печатач
Color Laser Jet M451 M451dn 375 DW за КАНОН принтер

1 Пакет содржи 4 парчиња компатибилен касети.детали како што следува
1 x 40g/Шише Б.К. (Црна),
1 x 40g/Шише C (Цијан),
1 x 40g/Шише M(Магента),
1 x 40g/Шише Y (Жолт),

Основни карактеристики

Тип:
тонер во прав
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Компатибилен Бренд:
КАНОН,HP
Функција:
Компатибилен
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
Други

Најдобри понуди