• Обновено
НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 18K Златна Панда Зајакот plastyic 3D Помине Уметност Decals Декорација Налепница Совети Капка Превозот XF6062

НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 18K Златна Панда Зајакот plastyic 3D Помине Уметност Decals Декорација Налепница Совети Капка

Buyers rating:
DEN 27.36

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и прибор за Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/купување. Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена.Симпатична 18 K Златна Мачка Панда Зајакот 3 D Помине Decals Помине Уметност Декорација Налепница Совети Капка Превозот XF6062
pls се напомене дека поради осветлување ефект и компјутерски боја,вистинските бои можеби малку поинаква од pricture. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Noraml очекувано време на испорака : САД со 25-35 работни дена со нормален воздух mail велика БРИТАНИЈА/ Канада/ Австралија со 25-35 работни дена Европа 30-40 работни дена Русија 45-65 работни дена Бразил/ Јужна Америка 45-65 работни дена Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Големина:
full size
Број На Модел На:
XF6062
Материјал:
Хартија & plastyic
Стил:
Панда
Количина:
1
Бренд Име:
Уметноста lalic
боја:
Golden

Најдобри понуди