• Обновено
Мелница Додаток Електрични Вежба Стојат Носителот Електрични Вежба Рек Мултифункционален Заградата За Dremel Ударна Моќ Алатки

Мелница Додаток Електрични Вежба Стојат Носителот Електрични Вежба Рек Мултифункционален Заградата За Dremel

Buyers rating:
-47 % DEN 786.00
DEN 1483.20

Залиха


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$17.85 $беа 25,5
$59.40 $84.86
$28.69 $47.81
$10.50 $14
$40.25 $57.5
$45.49 $64.99
wy-приклучок-крај
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Мелница Додаток Електрични Вежба Стојат Носителот Електрични Вежба Рек Мултифункционален Заградата За Dremel Ударна Моќ Алатки
Спецификација :
Име : Мини Вежба Табела менгеме на назад се Користи за : Електрична Вежба Пакет : 1pc пакет Annular вилици се отвора : 35-43mm Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : сребро Апликација : Мулти Функционален Тип 1 : Табела Заменик Менгеме Тип 2 : Jewelers Табела менгеме на назад Тип 3 : Моќ Алатка Додатоци
Пакет :
1pc Dremel Држач за Пропелер
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Број На Модел На:
3019
Бренд Име:
GOXAWEE
DIY Материјали:
Дрво
Име:
Мини Вежба Табела Менгеме На Назад
користат за:
електрични вежба
Annular вилици се отвора:
35-43mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Примена:
Мулти Функционални
тип 1:
табела заменик менгеме
тип 2:
Jewelers Табела Менгеме На Назад
тип 3:
Моќ Алатка Додатоци

Најдобри понуди

НОВИ 24V 80A АЛТЕРНАТОР 270402481A ЗА HINO
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 24V 80A АЛТЕРНАТОР 270402481A ЗА HINO

НОВИ 24 V 80 A АЛТЕРНАТОР 270402481 A ЗА HINOПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 80 AНето Тежина : 8 KGРЕФ�

DEN 5760.00
LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

LM2904PT LM2904 2904 TSSOP-8 20PCS/МНОГУ

Модел Numble : LM2904 PTНапон Снабдување, Единствен / Dual (±) : 3 V ~ 30 V, ±1.5 V ~ 15 VНапон Текст Офсет (Макс) : 2m VТековнат�

DEN 156.00