• Обновено
Големи Сопствени 3D Mural Позадина Под Месечината Волкот Ѕид Оркестарот Хартија Троседот во дневната Соба Спална соба во ЖИВО Позадина Фото Позадина

Големи Сопствени 3D Mural Позадина Под Месечината Волкот Ѕид Оркестарот Хартија Троседот во дневната Соба Спална

Buyers rating:
-49 % DEN 455.00
DEN 892.32

Залиха

Ви треба за да купите 8 метри квадратни, Кога ќе се направи нарачка. Ви благодариме!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
16 стандардна големина се достапни : available :
1 квадратен метар = 140cm(W) x 70. Користете scraper да се направи позадина станот. Ве молиме додадете екстра 0. Користете нож за да се намали од вишокот на дел околу штекер. Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи. Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.5 m висина.
Производ Show (Прикажи) >>
5 Достапен Материјал
1. Слама Текстура
5. Имитација На Кожа
Крои Метод : Таму е околу 1-2 сантиметар преклопуваат дел. Потоа користете крпа или сунѓер да ги лепак overflow. Водоотпорен Свила Платно
3.05 m и на висина и ширина кога ќе се пресмета .
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Совети : Ние не сме одговорни за било каква увоз обичај должност, но обично ние би можеле да се изјасни на пониска вредност да ви помогне да плаќаат помалку, па дури и не се оданочуваат. Кога pasting втората панел, да се биде внимателен за да одговара на моделот на wallpaper. ( Во близина на вратите и на прозорец за да се задржи. Површина : (2. Проверете ја големината на позадината и одговара на моделот. Руски пријатели, ве Молиме испратете ни го вашето целосно име и презиме ; Бразилецот пријател, ве молиме испратете ни го вашиот CPF број .77 Квадратни метри . Таа не можеше да се стави рамо до рамо. Откако ќе ја добиете вашата потврди големина и материјал, ќе се даде приоритет на испорака. И кора исклучите се преклопуваат делови Пример :
Слика илустрира : се Подготват потребните алатки : Лепак,Четка,Ролери,Scraper,Владетел,Нож,крпа/Сунѓерот Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид чиста и рамна.

Основни карактеристики

Димензии:
1 M2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
jiadou
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Текстилни Позадини
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
MU814
Шема:
волкот

Најдобри понуди