• Обновено
Обичај модерна позадина,Skateboarders,3D фотографија mural за ресторан кујна, дневна соба и спалната соба позадина водоотпорен позадина

Обичај модерна позадина,Skateboarders,3D фотографија mural за ресторан кујна, дневна соба и спалната соба позадина

Buyers rating:
DEN 1440.00

Залиха

5 метри квадратни.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, дневната соба во ЖИВО позадина позадина надвор од природните пејзажи на цреша дрвја US$ 30. Нашата позадина продажба по квадратен метар.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот огромни мурали бојадисана спалната соба ТВ ѕид ливчиња од роза позадина US$ 29.5 метри, широчина од 3 метри.
3 d Европската руралните договор слатка романса сопствена позадина ТВ поставување ѕид на бојадисана спалната соба Контакт хартија US$ 30.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.00 /метар квадратен
Обичај стереоскопски 3 D позадина мурали за детски цртан филм бебе океанот позадина водоотпорен винил тапет дома декор US$ 30.Нарачката единица=висина*ширина.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали на природните предели на цреша дрвја, дневна соба во ЖИВО позадина на спалната соба позадина US$ 30. Ви благодариме. Потоа,целата шема направени од 7.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, прекрасна романтична сон цвет, дневната соба во ЖИВО позадина спалната соба позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Сопствени 3 D огромни мурали, дневната соба во ЖИВО позадина спалната соба позадина, прекрасна романтична сон цвет стерео US$ 30.99 /метар квадратен
DE Papel parede обичај огромни мурали. Договор стил позадина ТВ ѕид во бојадисана спалната соба позадина контакт хартија US$ 30.

Основни карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
ЕП
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
2822555
Шема:
Skateboarders
is_customized:
Yes
Користи:
На седи соба, спална соба, ТВ, ресторан, кујна, хотел

Најдобри понуди