• Обновено
2018 Нови зимски Волна Headwear Високо Квалитетна Волна поврзана Headband Коса Додатоци за жени

2018 Нови зимски Волна Headwear Високо Квалитетна Волна поврзана Headband Коса Додатоци за жени

Buyers rating:
-40 % DEN 720.00
DEN 1200.00

Залиха


ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин
Работни денови
Следење На Веб-Страница
Пост Воздух Mail
15-60 дена
www.17track.net/en/
EPacket
7-20 дена
www.17track.net/en/EMS
EMS
5-15 дена
www.ems.com.cn
Пост Мал Плус
15-60 дена
www.17track.net/en/
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
E-mail : 13965692069@ 139.com
Можете Да Контактирате Со Оставање Порака На Aliexpress, Е-Мејл
Веб линк : http : //www.aliexpress.com/store/2668165

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
6857#
Материјал:
Волна
Материјал:
зајакот коса

Најдобри понуди