• Обновено
Висок квалитет на автомобил рамка стап ABS Хром намали назад опашка задна Кочница пропадна светлина светилка капи 1pcs/set За TOYOTA, C-HR CHR 2017 2018

Висок квалитет на автомобил рамка стап ABS Хром намали назад опашка задна Кочница пропадна светлина светилка

Buyers rating:
-11 % DEN 534.00
DEN 599.52

Залиха


П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време.
Барање :
· 1) . За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Ви благодариме!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од , можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Вашето мислење е многу важна за нас.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Должина:
1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
C-HR CHR
Објектот Висина:
1cm
Материјал:
ABS
Модел Година:
2017-2018
Бренд Име:
GUANG-E
Име На Модел:
APTTC4536
Специјални Функции:
заштита,декорација,безбедност
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
0.21kg

Најдобри понуди