• Обновено
Лесно се Впие Исклучување долготрајни Гел LED УВ Ламба полски Помине Уметност Полу Постојан лак Огледало во Прав Помине Сјајот Златна Сребро.

Лесно се Впие Исклучување долготрајни Гел LED УВ Ламба полски Помине Уметност Полу Постојан лак Огледало во Прав

Buyers rating:
DEN 287.52

Залиха


Добредојдовте На Нашата Продавница & Уживајте Во Вашата Шопинг Време
Како што знаеме , Ова е ниска цена промотивни производи, па ние избравме обичните испорака, без следење на информации
Обично дојде време е околу 1-2 месеци
Предложи да се користи LED Светилка да се исуши.Лекување време за 30-60 секунди
Настава
Припаѓаат на LED & УВ Впие исклучување помине сјајот во прав. Може да се излечи со LED и УВ Ламба
Лесно да се впие off. Лесно да се примени како полски
Траен за долго време како гел. Многу сјајна површина.
Тоа е без мирис , животната средина и безбедно
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Број На Модел На:
8888
Материјал:
во прав
Количина:
1 шише
НЕТО-WT.:
2g
боја:
Сребро,Злато,Црвен,7 бои за да изберете
Avantage:
Огледало ефект
Сертификат:
SGS/MSDS
Лек:
УВ/LED светилка да се исуши
Натопете Off:
Лесно се впие off
траење:
1 месец
Количина:
1pcs
превозот:
Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина

Најдобри понуди

22984684 КАМЕРА За Buick Chevy Кадилак
  • Обновено
Оценка на клиентот:

22984684 КАМЕРА За Buick Chevy Кадилак

Услови & враќање : се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите.Поврат�

DEN 8056.32
Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно

За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress За квалитетот проблем : Квалитет проблем одоб

DEN 1487.00 1770.24