• Обновено
Бела Електрични Помине Уметност Вежба Машина 20000RPM Опрема Нокти Комплет Алатка Нокти Датотека Малку Пескарење Бенд Додаток 220v Еу приклучок

Бела Електрични Помине Уметност Вежба Машина 20000RPM Опрема Нокти Комплет Алатка Нокти Датотека Малку Пескарење

Buyers rating:
-5 % DEN 1094.00
DEN 1151.52

Залиха

Лесно да се користи за бирање за контрола на брзината на Светлината-тежина дизајн handpiece за прецизна работа Напред и обратна операција се префрлите l ВРТЕЖИ во минута до 20000 Тивко и лесно - Без вибрации дизајн, комфор зафат l Ноктите Машина стојат вклучени l Погодни за педикир и маникир За ноктите на датотеката може да се користи за природни нокти како и вештачки нокти Лесно и нежно се третираат вашите раце и нозе да стандард на совршеност и елеганција Форма и нежно чистење далеку непријатно тешко кожи, corns и тешко лепак l За професионално студио употреба или домашна употреба Напон : 110 V - 240 V (ние ќе го испратите објектот со точен напон според превозот адреса) Големина : 15cm (L) x 3cm (Дијаметар на handpiece) Пакет Содржина : 1x Електрични Помине Вежба Машина : Главната контрола + Handpiece 1 x Табела се Залагаме за handpiece 6 x Битови / Поднесување Глави (вклучува 1pc на emery прачка со 4 пескарење бендови) 30x Метал глава 80# 100 КОМПЈУТЕРИ 120# 100 КОМПЈУТЕРИ 180# 100 КОМПЈУТЕРИ

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
20000
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Бренд Име:
реката езеро
Големина:
110V - 240V
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди