• Обновено
Нови 4 LED Скутер BA20D 20W Мотоцикл Мопед АТВ Светлата Сијалица Hi/Lo 6000K Мотор Главата Светилка

Нови 4 LED Скутер BA20D 20W Мотоцикл Мопед АТВ Светлата Сијалица Hi/Lo 6000K Мотор Главата Светилка

Buyers rating:
-5 % DEN 227.00
DEN 239.04

Залиха


Ве молиме овозможи 24-48 часа за вашиот следење на детали за ажурирање.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.
Во согласност со оригиналниот автомобил, не се менуваат линии, директна замена за оригиналната автомобил стакло сијалица. Ве молиме овозможи 0.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно.Ве молиме проверете LED светло база тип на вашето возило да се потврди ако сијалицата ќе одговара на тоа.
Пакетот Вклучува :
1 Piece x LED Светлата Сијалица
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ
Налози се обработуваат во 1-2 работни дена по вашата нарачка е направен (со исклучок на викендите).
△Такси превозот и даноци нема да бидат вратени за пакети кои се одбиени поради ДДВ/давачки.
Answer : ___________________________ Note :
1.
Спецификација:
Број На Модел : 566765
Име на производ : BA20 D LED
Материјал : Пластични+PCB+Отпорен на Вода Епоксидна Маска, PBT, Алуминиум
Состојба : Нова
Поставување на Возило : Предната
Сијалица Тип : Светлата
Тип : Светлата За Полнење
Технологија : LED
За Да Се Вклопи : Светлата
Број на LED : 4
Напон : 12 V
Светла боја : Бела
Должина : 75mm
Количина : Една
Карактеристики :
Направен од ЛЕД чипови, висока осветленост и светлина слабост.
Ако имате било speacial услов кога ќе го поставите цел,ве молиме да ни оставите порака.
Брз одговор без топла започнете на време, може да блесне во microseconds. Но, ние се користи да се изјасни обичаи со ниска вредност за да се избегне царинската плаќаат висок данок.
Со користење на нови драјвери IC.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
4. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
Векот на траење до 2 до 5 милиони часа додека традиционалните светилки се околу две илјади часа.

Основни карактеристики

Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
Mofaner
Напон:
12V
Lumens:
2000lm

Најдобри понуди

Океанот Rider банана-брод
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Океанот Rider банана-брод

Име на производ Бананаброд Изглед 12 места бананаброд Боја Црвена / сино / зелено или прилагодено ОЕМ Да М

DEN 43200.00