• Обновено
10 Пара Жените Женски Девојки Глуждот Лето Есен Тенка Sock Дише Удобно, Кул, Носат-Отпорни, Мулти Боја Нови Meias Чорапи

10 Пара Жените Женски Девојки Глуждот Лето Есен Тенка Sock Дише Удобно, Кул, Носат-Отпорни, Мулти Боја Нови Meias

Buyers rating:
-50 % DEN 121.00
DEN 242.88

Залиха

10 Пара/ многу Костим за сезона : Пролет, Лето, Есен, Големина : бесплатни 37 - 42
Материјали : Свила
Применливи Пол : Жените Девојки, исто Така, костуми за Мажи
Име на производ : Природни, едноставно, чистото чорапи за жени

Основни карактеристики

Големина:
EUR Size 37 TO 42
Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
H029
Бренд Име:
SA ВИДИТЕ
Бои:
Црна, Сива, Кафе, Светла Кожа, Длабоко Во Кожата

Најдобри понуди