• Обновено
НОВИ LCD Flex Кабел Лента Замена За Sony HDR-PJ650 PJ650 PJ630 PJ660 CX630 Поправка на Дел Единица

НОВИ LCD Flex Кабел Лента Замена За Sony HDR-PJ650 PJ650 PJ630 PJ660 CX630 Поправка на Дел Единица

Buyers rating:
DEN 576.00

Залиха

Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот).

Основни карактеристики

Број На Модел На:
За Sony HDR-PJ650 PJ650 PJ630 PJ660 CX630
Пакет:
Yes
Бренд Име:
DH

Најдобри понуди

20Pcs H5PS1G63EFR-S6C H5PS1G163EFR нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20Pcs H5PS1G63EFR-S6C H5PS1G163EFR нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена...

DEN 1337.00 1407.84