• Обновено
Aceworks Бајката Кралската Круна Монистра 925 Sterling Silver Европската Шарм Мушка Одговара DIY Хривнија Шарм CZ Жените Изработка на Накит

Aceworks Бајката Кралската Круна Монистра 925 Sterling Silver Европската Шарм Мушка Одговара DIY Хривнија Шарм

Buyers rating:
-38 % DEN 444.00
DEN 715.20

Залиха


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
Aceworks Бајка Кралската Crowen Монистра 925 Sterling Silver Европската Шарм Мушка Одговара DIY Хривнија Шарм со CZ Жените Изработка на Накит
Големина : 12.8*12.2 mm

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2g
Број На Модел На:
LHQ56221
Материјал:
Метал
Бренд Име:
ACEWORKS
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Метали Тип:
925 сребрен
Големина:
12.82*12.22mm
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Одговара на Европската Змија Шарм Нараквици Алки Накит DIY Одлуки
Големина на дупка:
5mm
is_customized:
yes
Пакет вклучувајќи:
1pc мушка

Најдобри понуди