• Обновено
LoClimb Softshell Мажите Пешачење Јакна Водоотпорен Windproof Отворено Спорт на Мажите Палто За Пролет Пешачење Качување Риболов Ски,AM107

LoClimb Softshell Мажите Пешачење Јакна Водоотпорен Windproof Отворено Спорт на Мажите Палто За Пролет Пешачење

Buyers rating:
-40 % DEN 1679.00
DEN 2798.40

Залиха

5 73 cm kg инчен 45.
Ова е Азија големина , ве Молиме изберете вистинската големина следи големината на табелата!
Големина : ве Молиме Овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. Ако не знаете како да плаќање, ве молиме контактирајте со нас.
Оваа S е од јака fo ткаенината. Мажите Големина Вовед Азија Големина Висина Тежина Единица Градите Рамо Ракав S Должина M 163-168 54-59 cm 104 47 59 73 67 cm kg инчен 40. Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали.
Во последно направи одлучи со себе.7 3 XL 182-187 81-88 cm 120 51 63 78 75 см kg инчен 47. Додај во Корпа : заштеда на време, Плаќаат само еден товар, Целосна исплата на време, Да добие фиксен износ off. Купувачот избира удобен поштенска услуга.
За врати и Враќање :
Ако не сте задоволни со вашите елементи, можете да разменувате предмети во 7 дена, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
За Повратни Информации :
Ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобра услуга. Оваа Азија Големина е Помала од Европска Големина .
Lo Climb Softshell Мажите Пешачење Јакна Водоотпорен Windproof Отворено Спорт на Мажите Палто За Пролет Пешачење Качување Риболов Ски,AM107. Пасош датум се задолжителни според cutsoms прописи на државата каде што се превозот од. Купувачот е единствено одговорна за царинење на стока во вашата земја. Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме запомнете ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Како да се избере големина : Како се допаѓа оваа слика да се измери вашата Јакна е Гради, Рамо, Sleeve, S . Ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас.
За Плаќање :
Можеме да го прифатиме Запад Унија, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.

Основни карактеристики

Големина:
Asian Size M, Asian Size L, Asian Size XL, Asian Size 2XL, Asian Size 3XL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Бренд Име:
LoClimb
Функција:
Antistatic,Анти-пот,Windproof,Термички,Водоотпорен
Тежина:
780
Пол:
Мажи
Отворено Јакна Тип:
Softshell
Материјал:
Полиестер
Материјал Технологија:
Gore-Tex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Полиестер
боја:
Темно Сина, Црна, Сива, Сина
Големина:
M L XL 2XL 3XL
Сезоната:
Пролет, есен зима
шапка:
Не Монтажни
погоден:
Отворен Спортски Кампување Пешачење Пешачење Возење Велосипед Риболов Ски
Објектот:
мажите windbreaker
Тип:
Машка Работа Грб
тип 1:
пешачење облека
тип 2:
Руно Поставата Јакна
тип 3:
спорт јакна

Најдобри понуди