• Обновено
Lanxxy Зајакот Крзно Памук, Плетени Beanies Капи за Жени, Девојки Зимска Шапка Touca Skullies Хип Хоп Капа Gorro

Lanxxy Зајакот Крзно Памук, Плетени Beanies Капи за Жени, Девојки Зимска Шапка Touca Skullies Хип Хоп Капа Gorro

Buyers rating:
-29 % DEN 256.00
DEN 360.00

Залиха


Производ вовед Шапка обем : за 54-60cm Забелешки :
Оваа капа големина на информации е само за повикување само.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку
различни на вашиот монитор. Детали екранот

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
Lanxxy
Стил:
Повик
Број На Модел На:
LX BT 089

Најдобри понуди