• Обновено
Моден Bifold Жените Долго Паричникот Патент Чанта Држачот На Рака На Рака Спојки

Моден Bifold Жените Долго Паричникот Патент Чанта Држачот На Рака На Рака Спојки

Buyers rating:
-32 % DEN 237.00
DEN 348.00

Залиха


Спецификации :
Faux кожа долго чанта за жените, едноставен, а сепак модерен.
Дизајниран да се одржи пари, картички, пари и повеќе.
Вие едноставно можете да го држат за рака или да ја стави во торба.
Тип : Паричникот
Пол : Жените
Материјал : Кожа Faux
Стил : Мода
Прилики : Секојдневниот Живот, Партија, Купување, Подарок
Карактеристики : Долго Стил, Два пати, полна Боја, со Рака за Рака
Големина : 19.5 cm x 3cm x 10.5 см/7.61" x 1.17" x 4.1" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Паричник

Основни карактеристики

Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Стил:
Моден
Број На Модел На:
42010
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Тежина:
240 g
Објектот Ширина:
3 cm
Објектот Висина:
10.5cm
Внатрешни работи:
Забелешка Оддел,За Држачот,Фото Носителот
Пол:
Жените
Декорација:
Sequined
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Паричникот

Најдобри понуди