• Обновено
2 3/4 70mm Директно Силикони Coolant Црево

2 3/4 70mm Директно Силикони Coolant Црево

Buyers rating:
DEN 316.80

Залиха

Отпорност на температура : -40°C до 260°C
ВАЖНО : ве Молиме оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор
ВНИМАНИЕ : ве Молам оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор
Ако имате свој идеи на производ и цена , дозволете ми да знам , нашата крајна цел е да се постигне win-win ситуација
ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА СЕРИЈА НА ПРОИЗВОДСТВО
СИТЕ ПРОДАЖБАТА СЕ ВО ФИНАЛЕТО! ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД КУПУВАЊЕ.Засилен слоеви : 3/ 4/5 Ply Полиестер
3. Силиконски Грпка Црево
4.Директно Спојување на силиконски црева (76mm)
3.
метар
Директно Силиконски Црева Турбо Интеркулер Спојка Цевка Доводната Цевка
1.Силиконски Црева колекции
.
Опис На Производот :
Нашата продавница има на светот повеќето заврши силиконски црева апликација,ако не се најде во продавницата , можете да најдете на ОЕМ црево и mail за да ни сама со спецификации и modeld,ние ќе бидат прилагодени според вашите потреби и барања ,по завршени слободни samaple ќе бидат испратени на вас.Притисок опсег : 0. Stright редуктор силиконски црева ( транзиција црево)
6. Дебелина на ѕид : 4. Редуктор лактот силиконски црева (45 степен,на 90 степен редуктор лактот црево)
7. Полнење На Воздухот Силиконски Црева
11. Т-форма Силиконски Црева
10. Вакуум цевки ( вакуум силиконски црева)
8. U-обликот на Силиконски Црева
9.Силиконски Директно Црево (1000mm)
2. Жица Засилен Силиконски Црева
12.
АКЦИИ ГОЛЕМИНА
ПРОИЗВОД ПРОТОК
Сегашниот Производ Линија на силиконски црева :
1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска
2.

Основни карактеристики

боја:
L76mm 3ply, L76mm 4ply, L76mm 5ply, L110mm 3ply, L110mm 4ply, L110mm 5ply, L160mm 3ply, L160mm 4ply, L160mm 5ply, L50cm 3PLY, L50cm 4PLY, L50cm 3PLY
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
0000
Материјал Тип:
SI
Објектот Должина:
00m
Објектот Висина:
00cm
Модел Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00cm
Објектот Тежина:
00kg
Frequence Опсег:
0000
црево тип :
силиконски црева

Најдобри понуди