• Обновено
Т Бар Слама Јаже Хривнија/Алка Екранот Стои, BurlyWood, 24x18x7.4cm

Т Бар Слама Јаже Хривнија/Алка Екранот Стои, BurlyWood, 24x18x7.4cm

Buyers rating:
-20 % DEN 1241.00
DEN 1551.36

Залиха


Т Бар Слама Јаже Хривнија/Алка Екранот Стои, Burly Wood
Големина : за 18cm широк, 24cm долго, 7.4 см дебелина, 5.3 cm во дијаметар.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Основни карактеристики

Број На Модел На:
BDIS-N019-03
Објектот Тежина:
1041g
Објектот Дијаметар:
2.087inch
Објектот Висина:
0.000inch
Објектот Должина:
9.449inch
Објектот Ширина:
7.087inch
Производ Карактеристики:
хривнија екранот
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Бренд Име:
pandahall
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Дрво
боја:
BurlyWood
Употреба:
хривнија екранот
единица:
2 парчиња

Најдобри понуди

STK20C04-W45 DIP28
  • Обновено
Оценка на клиентот:

STK20C04-W45 DIP28

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 1392.00