• Обновено
Дисага Тепих Лагер за ПОЛНЕЊЕ За на Харли-Дејвидсон HD ABS Тешко Седло Кеси Туринг Softside Роуд Кинг Стрит Електра Глајд FLHR FL

Дисага Тепих Лагер за ПОЛНЕЊЕ За на Харли-Дејвидсон HD ABS Тешко Седло Кеси Туринг Softside Роуд Кинг Стрит Електра

Buyers rating:
-7 % DEN 3237.00
DEN 3480.00

Залиха

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Дисага Тепих Лагер за Харли-Дејвидсон Туринг
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Сива
Материјал : Полиестер
Намалување на бучава и вибрации
Заштитете го вашиот вредни Дисага од гребење
FITMENT :
Компатибилен За Оригинална Големина Харли-Дејвидсон Дисаги (сите туринг модели 1994-2013)
Answer : ___________________________ Note : не одговара за продолжен дисаги.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Ви благодариме за вашето внимание !
Со среќа !.
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
12 Парчиња Тепих Лагер
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Pls се обрне внимание : можеби треба да се направи мала модификација,не се вклучуваат на лепак. Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Дисага Тепих Лагер за ПОЛНЕЊЕ За на Харли-Дејвидсон HD ABS Тешко Седло Кеси Туринг Softside Роуд Кинг Стрит Електра Глајд FLHR FL
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.

Основни карактеристики

Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
XF2906125
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Дисаги Тепих Лагер
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси

Најдобри понуди