• Обновено
BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 20MM Cabochon Bese Антички Бронза Позлатен Сребрен Лим Сончоглед Рамки Pendant за Изработка на Накит

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 20MM Cabochon Bese Антички Бронза Позлатен Сребрен Лим Сончоглед Рамки Pendant за Изработка

Buyers rating:
-10 % DEN 593.00
DEN 658.56

Залиха


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња/Многу) 20 MM Cabochon Bese Антички Бронза Позлатен Сребрен Лим Сончоглед Рамки Pendant за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Основни карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
HD2170
Обликотшема:
Сончогледово празно
Функција:
накит додатоци
Објектот:
Сончогледово рамки pendant
Големина на Pendant :
31*34MM
Големина на празно:
20mm
боја:
Античкиот сребро бронза позлатен
Се продава начин:
40 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Најдобри понуди