• Обновено
Топла продажба симпатична настан партија материјали гигант гумени велигден зајаче со шарени јајца за велигден декорација

Топла продажба симпатична настан партија материјали гигант гумени велигден зајаче со шарени јајца за велигден

Buyers rating:
DEN 18480.00

Залиха


Payment Terms
1.
Тип на објект
Гумени велигденски украс
Точка име Топла продажба симпатична настан партија материјали гигант гумени велигден зајаче со шарени јајца за велигден декорација
Материјал
Силна стп оксфорд ткаенина обложени
Големина
2.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање. Можете да платите со користење на Visa, Владее ,Western Union, и TT. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се добие на клиентите задоволство.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.
За НАС
1.
По-услуга :
♥Ние нудиме 1-3 години гаранција според различни предмети. Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.Транзит време можеби повеќе за време на празниците. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на процесор ЗАЧУВАМ. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
♥♥♥ Обичај услуга : Било inflatables ние можеме да произведуваат според вашите барања,постојат малку разлика помеѓу материјал објект фотографија и фотографии на нашите web или ќе ги обезбеди, 3 D дизајн ќе бидат испратени до вас за потврда откако ќе поставите цел и пред производството,ако не сте задоволни со тоа,ние може да се направи ревизија за вас.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3. Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
SH-9948833
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Роденден,Свадба,Партија
Големина:
L
Бренд Име:
BINLE
Големина:
2.4m,4m,6mH or customized
Тип:
Гумени цртан филм реплика
Материјал:
Силна стп оксфорд ткаенина обложени
Напон:
110V-120V/220-240V
Распределба:
компресор,sandbags,јажиња
Примена:
свадба,перформанси,турнеја,партии, клубови, паркови, игралишта за забава

Најдобри понуди

Vocaloid 3 Mayu Cosplay Костим Лолита Облека
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Vocaloid 3 Mayu Cosplay Костим Лолита Облека

Prodcut име : Vocaloid 3 Mayu Cosplay Костим Лолита Облека пакет се вклучени : фустан+шапка+ракавициголемина на табела�

DEN 4224.00