• Обновено
Бесплатен Превозот 7 Боја се менува 3D ВИЛИЦИ Arcylic LED Ноќ Светлина со USB полнење табела Светилка на 3d led светилки

Бесплатен Превозот 7 Боја се менува 3D ВИЛИЦИ Arcylic LED Ноќ Светлина со USB полнење табела Светилка на 3d led

Buyers rating:
DEN 712.80

Залиха

Горниот дел едноставно се работи од страна на одразува светлината и просветувајќи гравирани линии во рамките на површината, плус тоа може да биде лесно да се отстрани, и да се замени со нов дизајн за да ви одговара на расположението или соба.
Bulbing Светлина 3 D LED ВИЛИЦИ, Кога првпат го виде Bulbing Светлината што не можев да верувам нашите очи.
Превозот Рок
Се враќа
Контактирајте Со Нас
. Ние сме специјализирани во ПРЕДВОДЕНА стол,ПРЕДВОДЕНА троседот ,ПРЕДВОДЕНА маса ,LED лента контра, ПРЕДВОДЕНА садови, ПРЕДВОДЕНА водоотпорен топката, ПРЕДВОДЕНА од кофи, ПРЕДВОДЕНА табела светилка , ПРЕДВОДЕНА Чаши и така натаму.
Имаме многу години' искуства во ПРЕДВОДЕНА Дизајни И LED Мебел. Многу детални, точни, фини линии доаѓаат заедно за да се создаде 3 D илузија која се појавува да се обликуваат и длабочина но сето тоа е трик на ум! На Bulbing светилка е осветлен со користење на Led диоди кои никогаш не се на топло уште се произведуваат затоплување сјај. Иако вашите очи може да не веруваат во тоа, горниот дел е акрилик парче мерење само 5мм во дебелина! Тоа седи на дрвена основа создавање на стилски и елегантен светилка. Бидејќи тоа е студен на допир својата совршена за детски спални соби, но остатокот увери тоа ќе изгледа одлично во секоја соба. Ние може да биде врз основа на вашите барања за производство на производот. : 191*172*87mm Микро USB и подрумот на Оригинални и креативни парче на уметноста, со Смирувачки светлина Променливи врвот парчиња Acrylics никогаш не се топло – безбедно да се допре Акрилик врвот парчиња Светлина поминува низ акрилик стакло Светлечки Led диоди Многу детални фини линии создаваат илузии Само 5mm дебелина се Појави да биде 3 D дизајн Пакет Содржина : 1 x 3 D Ноќта Светилка 1 x микро USB Напојување со Кабел 1 x Подрумот Производ покажуваат : SLONG СВЕТЛИНА е Професионална LED Дизајни И LED Мебел Фабрика од Кина.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,LVD,PSE,VDE,ССА,CCC
Е Батерии Се Потребни:
No
Употреба:
празник
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
SL-3DJA-001
Бренд Име:
AOKELI
Wattage:
0-5W
Енергија:
Допир
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
USB кабел
Обликот:
вилиците
Напон:
5V
Тело Материјал:
arcylic
боја:
7 боја се менува
accessary:
USB кабел и подрумот
Производ големина:
191*172*87mm
Име на производ:
3D ВИЛИЦИ LED ноќ Светлина

Најдобри понуди