• Обновено
НАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА А2 ДЕТЕЛИНА АВТО ИСЦЕЛУВАЊЕ СЕЧЕЊЕ МАТ А2 (600MM) X (450 ММ) X (2MM) Лекување Сечење Мат

НАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА А2 ДЕТЕЛИНА АВТО ИСЦЕЛУВАЊЕ СЕЧЕЊЕ МАТ А2 (600MM) X (450 ММ) X (2MM) Лекување Сечење Мат

Buyers rating:
DEN 1536.00

Залиха

ДЕТЕЛИНА АВТО ИСЦЕЛУВАЊЕ СЕЧЕЊЕ МАТ А3
Користете го овој ротари мат за било која мала до средна големина занает на quilting проект. Страната со бела упатства е наменета за прецизно сечење, а солидна страна е за општа сечење. Мат прави голем дар за секој кој ужива во изработката или quilting двострано мат е чисто зелена, од една страна за општа изработката и има жолта мрежа на линии на другата страна за детални сечење лекување заврши reseals површината прекини, обезбедување на постојано мазна површина за сите сечење проекти Продавница за стан и подалеку од директна сончева светлина

Основни карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Челик
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI

Најдобри понуди