• Обновено
1 Buc 0.8 mm 50g Калај Олово Колофон Core Лемење на Жица Лемење Ролна Заварување Жица Висок Квалитет на Калај 63%

1 Buc 0.8 mm 50g Калај Олово Колофон Core Лемење на Жица Лемење Ролна Заварување Жица Висок Квалитет на Калај

Buyers rating:
DEN 172.80

Залиха


Опис :
- 100% сосема нов и висок квалитет
- Материјал : Калај
- Боја : Како на сликата покажува
- 1 тркалаат cored лемење на жица
- Лемење на жица биле третирани со специјална технологија со оксид отстранување и антиоксиданс лого,имаат помалку оксид Solderability,satisfyingly користи во бран и железо лемење процеси со светли и полни лемење поени
- Дијаметар : 0.8 mm
- Калај Sn : 63%
Води : 37%
ИД:
Пакетот вклучува :
1 x 0.8 mm Лемење на Жица

Основни карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
Калај

Најдобри понуди

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина

Спецификација : Моќ Кутија Димензии : 123x96x44mmВлезен Напон : AC 90~240 V 50 / 60 HzLED Количина : 18Излезна Моќност : 2 W /

DEN 4056.00