• Обновено
10pcs /Многу 36140140 5000 mAh 7.4 V U9GT2 U19GT Vido N90 Њуман A19 А1 двојна моторот Чи V9 Батеријата DIY Таблети Батерии СРЕДИНАТА на pda уредите

10pcs /Многу 36140140 5000 mAh 7.4 V U9GT2 U19GT Vido N90 Њуман A19 А1 двојна моторот Чи V9 Батеријата DIY Таблети

Buyers rating:
-5 % DEN 3511.00
DEN 3695.52

Залиха

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа.) Пакет Големина : 10cm x 8cm 4cm x (3.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.
ние не сме одговорни за undelivered адреса.6×140 ×140
Номиналниот Напон : 7.
Следново е превозот време референца за некои земји.
За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
Модел :36140140 Димензија : Дебелина(± 0.4)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)
3.4 V
Капацитет : Ах 5000m
Околу Тежина : 48g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,
Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,
Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,
Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина,
Targi електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 10 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.

Основни карактеристики

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs
Број На Модел На:
36140140
Номиналниот Капацитет:
5000mAh
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
Функција:
Батерија
Volt:
7.4 V
користат за:
bluetooth слушалки 3D стакло Smart хривнија
Номиналниот Капацитет:
5000mAh
Околу тежина:
48g
Сопствени приклучоци:
10 може да се прилагоди
Циклус на животот:
500-700 циклуси
Максимална батеријата празнење фактор:
1C Хеликоптер не е достапна

Најдобри понуди