• Обновено
1pcs / Streetblock маска JabbaWockeeZ маска танц свадба декорација реквизити ноќта на Вештерките Божиќ партија половина лицето маска за мажи и жени

1pcs / Streetblock маска JabbaWockeeZ маска танц свадба декорација реквизити ноќта на Вештерките Божиќ партија

Buyers rating:
DEN 240.00

Залиха

Ние само брод да се потврди цел адреси. Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако објектот е во вашиот
поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ
ЗАМЕНА за вас. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации
е многу важно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со
превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објект во нејзината оригинална
состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот
и Продавачот ја откажете трансакцијата од aliexpress. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или
негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Основни карактеристики

Тип:
Партија Маски,Топката Маска
Покрива Област:
Полно Лице
Маска Материјал:
ПВЦ
Возрасна Група:
Возрасни лица
Повод:
Партија
Бренд Име:
SHICAI
Број На Модел На:
SC0542

Најдобри понуди

Латекс Жаба Pepe мем маска
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Латекс Жаба Pepe мем маска

Контактирајте го нашиот тим за продажба да видиме како можеме да ви помогне да заштедите многу пари.При�

DEN 864.00